0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Jedinečný servis

Máme roky skúsenosti s vlastnou lokálnou výrobou a na konte medzinárodné úspechy v barovom priemysle. Sme váš spoľahlivý a profesionálny partner v sektore HORECA.
 
Príbeh našich prémiových produktov sa pre nás nekončí pri expedícii. V rámci spolupráce odberateľom poskytujeme osobné a odborné poradenstvo, ktorého cieľom je, aby naše nápoje a ďalšie produkty z portfólia našli vo vašich prevádzkach uplatnenie a robili radosť vašim hosťom.

Naším zákazníkom zabezpečíme
bezplatný servis  spolu so školeniami:

 • pomoc pri tvorbe nápojového lístka odborníkmi vo svojom remesle
 • tvorba limonádového menu
 • preškolenie/zaučenie personálu
 • tvorba cocktailov a drinkov
 • receptúry
 • konzultácia
Portfólio produktov sme rokmi rozšírili tak, aby ladilo s aktuálnymi svetovými trendami v gastronómii. Za každým našim výrobkom sú však aj roky cibrovania remeselných zručností, získavania dodávateľov pre tie najlepšie suroviny, ako aj snaha vytvoriť niečo originálne, čo nebude trendy len kopírovať ale aj ich vytvárať.
 
Spoluprácu vnímame ako spoločnú cestu, ako dostať naše produkty najvyššej kvality a zmyselnej chuti k čo najširšiemu počtu ľudí a tiež ako nimi pomôcť rozvoju vášho podniku. Ku každému partnerovi preto pristupujeme individuálne. Vychádzame z miestneho, rozmýšľame svetovo.

Naši garanti  kvalitného servisu:

Miroslav
 Telehanič 

(Spoluzakladateľ a majiteľ)
 • Forbes 30 pod 30 - 2022
 • Nominácia na Barovú osobnosť roka 2019
 • 1. Miesto WORLD CLASS  2019 - Slovensko
 • TOP 12 na svetovom finále WORLD CLASS  2019
 • 1. Miesto ABSOLUT INVITE  2018 - Slovensko
 • 5. Miesto na svetovom finále ABSOLUT INVITE  2018
 • 1. Miesto BEEFEATER MIXLND  2018 - Slovensko
 • TOP 8 na svetovom finále BEEFEATER MIXLND  2019

Róbert
Palík 

(Regionálny manažér)
 • Majstrovstvá Slovenska
 • AeroPress championship
 • 3. Miesto Slovak Barista Champions 2015
 • 2. Miesto Slovak Barista Champions 2016
 • 2. Miesto Slovak Coffee In Good Spirit Champions 2016
 • 2. Miesto Czech Aeropress Champions 2015
 • 4. Miesto Diageo World Class 2016 Aj 2017 - 2x
 • 2. Miesto Beefeater MIXLND 2017

Povedali o nás

„Skúsenosť je učiteľom všetkých 
vecí.“
 • "Vlčie sirupy som spoznal vďaka Mirovi Telehaničovi. Zapáčil sa mi príbeh 2 kamarátov, ktorí začali podnikať a Miro ma presvedčil o ich kvalite - slovom aj chuťou. Má dokonalý cit pre rovnováhu (balans) chutí a pre mňa je tak zárukou vyladeného produktu. Jeho barmanské pozadie dalo sirupom predpoklad ich používania na prípravu miešaných drinkov, cocktailov a limonád s veľkým dôrazom na výslednú chuť."
  Karol Domisch
  manažér rozvoja trhu @ Pernod Ricard Slovakia,
  ktorý zanietene podporuje a aktívne prispieva
  k formovaniu slovenskej barovej scény od roku 2005
 • "Dobrý deň.
  Spolupracujeme a používame MMMM - vlčie sirupy od otvorenia nášho podniku. Sú veľmi kvalitné, chutné a konštantné. Veľký výber chutí a chuťových kombinácií. Oceňujeme, že si veľkú časť ingrediencií pestujú alebo podporujú lokálnych pestovateľov a farmárov. Vrelo odporúčam."
  SexiDog Restaurant & Bar Bratislava
  Tím
 • "Vlčie sirupy všetkých prichutí sú top produkty .. za nás ako OLD FASHIONED najlepšie remeselné sirupy, ktoré radi využívame v našich drinkoch v našich menu... máme hneď niekoľko favoritov no všeobecne si proste všetky top :) Super chutné kombinácie použitých surovín. Pre nás najobľúbenejšie sú: Jahoda máte kokos, Uhorka kafír a samozrejme Baza - citrón. Odporúčam všetkým :) super vyladené, všetky ingrediencie sú cítiť a tvoria perfektný celok. Výborné do cocktailov alebo do ďalších prepmixov, shrubov, či len tak s vodičkou či sódičkou :) "
  Filip Rebroš
  BarManager Baru Roka 2018 - OLD FASHIONED BAR Bratislava
 • "Vlčie sirupy sú pre mňa znakom poctivej a úprimnej práce s rešpektom k prírode. Oceňujem stály progres a zanietenie jeho tvorcov pri ich výrobe."
  Robert Šajtlava
  Odborný riaditeľ časopisu Bar Magazine / Barová osobnosť roka 2019
 • "V našom bare podporujeme lokálnych producentov o to radšej keď vieme že Vlčie sirupy dosahujú kvalitu ktorá je porovnateľná so svetovou úrovňou a pri tom zo Slovenska. Chuťový profil, kombinácie, lokálnosť a samotná myšlienka tvorcov značky je pre nás garancia top kvality ktorú sa snažíme prinášať aj našim hosťom."
  Peter Marcina
  Barmanager Mirrors Bar/Carlton Bratislava - Najlepší hotelový bar centrálnej Európy za rok 2019
 • "Vlčie sirupy používam nielen v práci do limonád a cocktailov, ale aj doma keď si robím ľadový čaj. Páči sa mi prepojenie zaujímavých chutí ktoré si niekedy neviem predstaviť spolu až kým neochutnám. Za mňa a Urban house v ktorom s nimi pracujem, ďakujem že môžme využívať lokálne sirupy v takej kvalite."
  Marek Kosorin
  Barmanager Urban House Bratislava
 • "Nie je ľahké nájsť dobrých a spoľahlivých dodávateľov, ktorí sa nesnažia len predať svoj produkt, ale sa aj snažia nadviazať dobrý obchodný vzťah a načúvať odberateľov. No ak sa spojí kvalitný produkt, dobrá komunikácia s ľuďmi na druhej strane a primeraná cena, tak nielen, že vznikne dobrý obchodný vzťah, ale aj určitý srdečný predaj koncovému zákazníkovi.. Mmmm - Vlčie sirupy poznám a nielen celková rôznorodá kvalitná chuť týchto sirupov ma oslovila, ale aj veľmi dobrá pracovná komunikácia s majiteľmi.. zo skúsenosti aj mimo Sky musím povedať že spolupráca a kvalita mmmm - Vlčích sirupov si získala moju priazeň a nielen v práci ich používame, ale nájdu sa aj doma.. veľká spokojnosť"
  Dominik Čierny
  Manager, SkyBar and Restaurant Bratislava
 • Od kedy máme v ponuke Vlčie sirupy, stúpol nám predaj limonád o 20% a je skvelé, že vďaka sezónnym špeciálom ich môžeme predávať celoročne v osviežujúcej limči aj v horúcej limonáde. Naši zákazníci oceňujú plnú chuť veľký výber a my za barom ochotu a flexibilitu dodávateľa. Želáme veľa úspechov a vrelo odporúčame aj ostatným!
  Vlčie sirupy + Regal burgre = ❤
  Regal Burger
  Tím Regal Burger BB
 • S Vlčími sirupmi sme veľmi spokojní. Spolupracujeme už druhý rok a už od prvého stretnutia musím vyzdvihnúť skvelý prístup, príjemnú a ústretovú komunikáciu a hlavne kvalitu a pestrosť produktu.
  Lukáš Kvietok
  HeadBarista/Barmanager - kníhkaviarní Martinus - FOXFORD
 • Jedným z poznávacích znakov našich podnikov Bukowski a Baudelaire bar sú miešané shoty. Veľmi nás potešilo, keď sme do mnohých z nich mohli začať pridávať Vlčie sirupy. Zaujala nás na jednej strane ich výborná chuť, vyrovnaná kvalita, sezónne aktualizovaná ponuka a tiež sme radi, že hosťom ponúkame ručne vyrábané sirupy z produktov z krásneho a čistého prostredia severovýchodného Slovenska. Naši barmani sa vždy tešia na nové príchute, s ktorými môžu kreatívne experimentovať.
  Michal a Martin Kružlikovci
  Majitelia uspešných konceptov Bukowski a Baudelaire BAR
 • V spoločnosti Sladučké ovocie sme veľmi radi že sme do nášho portfólia mohli zaradiť sirupy spoločnosti "Vlčie sirupy" nakoľko korešpondujeme s ich filozofiou regionálnej produkcie a zároveň si naši zákazníci chute domácich sirupov veľmi obľúbili.
  Výroba sa nachádza v krásnych Poloninách, osobne som mal možnosť ju navštíviť a presvedčiť sa o vysokej profesionalite a kvalite výroby.
  Dalibor Cvopa
  Majiteľ E-shopu Sladučké Ovocie

Povedali o nás

"Vlčie sirupy som spoznal vďaka Mirovi Telehaničovi. Zapáčil sa mi príbeh 2 kamarátov, ktorí začali podnikať a Miro ma presvedčil o ich kvalite - slovom aj chuťou. Má dokonalý cit pre rovnováhu (balans) chutí a pre mňa je tak zárukou vyladeného produktu. Jeho barmanské pozadie dalo sirupom predpoklad ich používania na prípravu miešaných drinkov, cocktailov a limonád s veľkým dôrazom na výslednú chuť."

Karol Domisch

manažér rozvoja trhu @ Pernod Ricard Slovakia,
ktorý zanietene podporuje a aktívne prispieva
k formovaniu slovenskej barovej scény od roku 2005
S Vlčími sirupmi sme veľmi spokojní. Spolupracujeme už druhý rok a už od prvého stretnutia musím vyzdvihnúť skvelý prístup, príjemnú a ústretovú komunikáciu a hlavne kvalitu a pestrosť produktu.

Lukáš Kvietok

HeadBarista/Barmanager - kníhkaviarní Martinus - FOXFORD
"Vlčie sirupy sú pre mňa znakom poctivej a úprimnej práce s rešpektom k prírode. Oceňujem stály progres a zanietenie jeho tvorcov pri ich výrobe."

Robert Šajtlava

Odborný riaditeľ časopisu Bar Magazine / Barová osobnosť roka 2019
"V našom bare podporujeme lokálnych producentov o to radšej keď vieme že Vlčie sirupy dosahujú kvalitu ktorá je porovnateľná so svetovou úrovňou a pri tom zo Slovenska. Chuťový profil, kombinácie, lokálnosť a samotná myšlienka tvorcov značky je pre nás garancia top kvality ktorú sa snažíme prinášať aj našim hosťom."

Peter Marcina

Barmanager Mirrors Bar/Carlton Bratislava - Najlepší hotelový bar centrálnej Európy za rok 2019
Viac recenzií
"Dobrý deň.
Spolupracujeme a používame MMMM - vlčie sirupy od otvorenia nášho podniku. Sú veľmi kvalitné, chutné a konštantné. Veľký výber chutí a chuťových kombinácií. Oceňujeme, že si veľkú časť ingrediencií pestujú alebo podporujú lokálnych pestovateľov a farmárov. Vrelo odporúčam."

SexiDog Restaurant & Bar Bratislava

Tím
"Nie je ľahké nájsť dobrých a spoľahlivých dodávateľov, ktorí sa nesnažia len predať svoj produkt, ale sa aj snažia nadviazať dobrý obchodný vzťah a načúvať odberateľov. No ak sa spojí kvalitný produkt, dobrá komunikácia s ľuďmi na druhej strane a primeraná cena, tak nielen, že vznikne dobrý obchodný vzťah, ale aj určitý srdečný predaj koncovému zákazníkovi.. Mmmm - Vlčie sirupy poznám a nielen celková rôznorodá kvalitná chuť týchto sirupov ma oslovila, ale aj veľmi dobrá pracovná komunikácia s majiteľmi.. zo skúsenosti aj mimo Sky musím povedať že spolupráca a kvalita mmmm - Vlčích sirupov si získala moju priazeň a nielen v práci ich používame, ale nájdu sa aj doma.. veľká spokojnosť"

Dominik Čierny

Manager, SkyBar and Restaurant Bratislava
Od kedy máme v ponuke Vlčie sirupy, stúpol nám predaj limonád o 20% a je skvelé, že vďaka sezónnym špeciálom ich môžeme predávať celoročne v osviežujúcej limči aj v horúcej limonáde. Naši zákazníci oceňujú plnú chuť veľký výber a my za barom ochotu a flexibilitu dodávateľa. Želáme veľa úspechov a vrelo odporúčame aj ostatným!
Vlčie sirupy + Regal burgre = ❤

Regal Burger

Tím Regal Burger BB
V spoločnosti Sladučké ovocie sme veľmi radi že sme do nášho portfólia mohli zaradiť sirupy spoločnosti "Vlčie sirupy" nakoľko korešpondujeme s ich filozofiou regionálnej produkcie a zároveň si naši zákazníci chute domácich sirupov veľmi obľúbili.Výroba sa nachádza v krásnych Poloninách, osobne som mal možnosť ju navštíviť a presvedčiť sa o vysokej profesionalite a kvalite výroby.

Dalibor Cvopa

Majiteľ E-shopu Sladučké Ovocie
"Vlčie sirupy všetkých príchutí sú top produkty .. za nás ako OLD FASHIONED najlepšie remeselné sirupy, ktoré radi využívame v našich drinkoch v našich menu... máme hneď niekoľko favoritov no všeobecne si proste všetky top :) Super chutné kombinácie použitých surovín. Pre nás najobľúbenejšie sú: Jahoda máte kokos, Uhorka kafír a samozrejme Baza - citrón. Odporúčam všetkým :) super vyladené, všetky ingrediencie sú cítiť a tvoria perfektný celok. Výborné do cocktailov alebo do ďalších prepmixov, shrubov, či len tak s vodičkou či sódičkou :) "

Filip Rebroš

BarManager Baru Roka 2018 - OLD FASHIONED BAR Bratislava
"Vlčie sirupy používam nielen v práci do limonád a cocktailov, ale aj doma keď si robím ľadový čaj. Páči sa mi prepojenie zaujímavých chutí ktoré si niekedy neviem predstaviť spolu až kým neochutnám. Za mňa a Urban house v ktorom s nimi pracujem, ďakujem že môžme využívať lokálne sirupy v takej kvalite."

Marek Kosorin

Barmanager Urban House Bratislava
Jedným z poznávacích znakov našich podnikov Bukowski a Baudelaire bar sú miešané shoty. Veľmi nás potešilo, keď sme do mnohých z nich mohli začať pridávať Vlčie sirupy. Zaujala nás na jednej strane ich výborná chuť, vyrovnaná kvalita, sezónne aktualizovaná ponuka a tiež sme radi, že hosťom ponúkame ručne vyrábané sirupy z produktov z krásneho a čistého prostredia severovýchodného Slovenska. Naši barmani sa vždy tešia na nové príchute, s ktorými môžu kreatívne experimentovať.

Michal a Martin Kružlikovci

Majitelia uspešných konceptov Bukowski a Baudelaire BAR

Limonády a drinky

Galéria
Galéria

KONTAKT

Západné a Stredné Slovensko
0902 597 287 

⁠Východné Slovensko
0915 866 866

E-shop a výroba
0947 963 956

info@vlciesirupy.sk

FelixRem s. r. o.
308 067 67 Ulič

Kontakt - Jedinecny servis

Na šťavnatú
 spoluprácu 

Kontakt
envelopephonemap-markerbubblechevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram