Jedinečný servis

Naším zákazníkom zabezpečíme
bezplatný servis  spolu so školeniami:

 • pomoc pri tvorbe nápojového lístka odborníkmi vo svojom remesle
 • tvorba limonádového menu
 • preškolenie/zaučenie personálu
 • tvorba cocktailov a drinkov
 • receptúry
 • konzultácia

Naši garanti  kvalitného servisu:

Miroslav
 Telehanič 

(Spoluzakladateľ a majiteľ)
 • Nominácia na Barovú osobnosť roka 2019
 • 1. Miesto WORLD CLASS 2019 - Slovensko
 • TOP 12 na svetovom finále WORLD CLASS 2019
 • 1. Miesto ABSOLUT INVITE 2018 - Slovensko
 • 5. Miesto na svetovom finále ABSOLUT INVITE 2018
 • 1. Miesto BEEFEATER MIXLND 2018 - Slovensko
 • TOP 8 na svetovom finále BEEFEATER MIXLND 2019

Róbert
Palík 

(Regionálny manažér)
 • Majstrovstvá Slovenska
 • AeroPress championship
 • 3. Miesto Slovak Barista Champions 2015
 • 2. Miesto Slovak Barista Champions 2016
 • 2. Miesto Slovak Coffee In Good Spirit Champions 2016
 • 2. Miesto Czech Aeropress Champions 2015
 • 4. Miesto Diageo World Class 2016 Aj 2017 - 2x
 • 2. Miesto Beefeater MIXLND 2017

Povedali o nás

„Skúsenosť je učiteľom všetkých 
vecí.“
 • "Vlčie sirupy som spoznal vďaka Mirovi Telehaničovi. Zapáčil sa mi príbeh 2 kamarátov, ktorí začali podnikať a Miro ma presvedčil o ich kvalite - slovom aj chuťou. Má dokonalý cit pre rovnováhu (balans) chutí a pre mňa je tak zárukou vyladeného produktu. Jeho barmanské pozadie dalo sirupom predpoklad ich používania na prípravu miešaných drinkov, cocktailov a limonád s veľkým dôrazom na výslednú chuť."
  Karol Domisch
  manažér rozvoja trhu @ Pernod Ricard Slovakia,
  ktorý zanietene podporuje a aktívne prispieva
  k formovaniu slovenskej barovej scény od roku 2005
 • "Dobrý deň.
  Spolupracujeme a používame MMMM - vlčie sirupy od otvorenia nášho podniku. Sú veľmi kvalitné, chutné a konštantné. Veľký výber chutí a chuťových kombinácií. Oceňujeme, že si veľkú časť ingrediencií pestujú alebo podporujú lokálnych pestovateľov a farmárov. Vrelo odporúčam."
  SexiDog Restaurant & Bar Bratislava
  Tím
 • "Vlčie sirupy všetkých prichutí sú top produkty .. za nás ako OLD FASHIONED najlepšie remeselné sirupy, ktoré radi využívame v našich drinkoch v našich menu... máme hneď niekoľko favoritov no všeobecne si proste všetky top :) Super chutné kombinácie použitých surovín. Pre nás najobľúbenejšie sú: Jahoda máte kokos, Uhorka kafír a samozrejme Baza - citrón. Odporúčam všetkým :) super vyladené, všetky ingrediencie sú cítiť a tvoria perfektný celok. Výborné do cocktailov alebo do ďalších prepmixov, shrubov, či len tak s vodičkou či sódičkou :) "
  Filip Rebroš
  BarManager Baru Roka 2018 - OLD FASHIONED BAR Bratislava
 • "Vlčie sirupy sú pre mňa znakom poctivej a úprimnej práce s rešpektom k prírode. Oceňujem stály progres a zanietenie jeho tvorcov pri ich výrobe."
  Robert Šajtlava
  Odborný riaditeľ časopisu Bar Magazine / Barová osobnosť roka 2019
 • "V našom bare podporujeme lokálnych producentov o to radšej keď vieme že Vlčie sirupy dosahujú kvalitu ktorá je porovnateľná so svetovou úrovňou a pri tom zo Slovenska. Chuťový profil, kombinácie, lokálnosť a samotná myšlienka tvorcov značky je pre nás garancia top kvality ktorú sa snažíme prinášať aj našim hosťom."
  Peter Marcina
  Barmanager Mirrors Bar/Carlton Bratislava - Najlepší hotelový bar centrálnej Európy za rok 2019
 • "Vlčie sirupy používam nielen v práci do limonád a cocktailov, ale aj doma keď si robím ľadový čaj. Páči sa mi prepojenie zaujímavých chutí ktoré si niekedy neviem predstaviť spolu až kým neochutnám. Za mňa a Urban house v ktorom s nimi pracujem, ďakujem že môžme využívať lokálne sirupy v takej kvalite."
  Marek Kosorin
  Barmanager Urban House Bratislava
 • "Nie je ľahké nájsť dobrých a spoľahlivých dodávateľov, ktorí sa nesnažia len predať svoj produkt, ale sa aj snažia nadviazať dobrý obchodný vzťah a načúvať odberateľov. No ak sa spojí kvalitný produkt, dobrá komunikácia s ľuďmi na druhej strane a primeraná cena, tak nielen, že vznikne dobrý obchodný vzťah, ale aj určitý srdečný predaj koncovému zákazníkovi.. Mmmm - Vlčie sirupy poznám a nielen celková rôznorodá kvalitná chuť týchto sirupov ma oslovila, ale aj veľmi dobrá pracovná komunikácia s majiteľmi.. zo skúsenosti aj mimo Sky musím povedať že spolupráca a kvalita mmmm - Vlčích sirupov si získala moju priazeň a nielen v práci ich používame, ale nájdu sa aj doma.. veľká spokojnosť"
  Dominik Čierny
  Manager, SkyBar and Restaurant Bratislava
 • Od kedy máme v ponuke Vlčie sirupy, stúpol nám predaj limonád o 20% a je skvelé, že vďaka sezónnym špeciálom ich môžeme predávať celoročne v osviežujúcej limči aj v horúcej limonáde. Naši zákazníci oceňujú plnú chuť veľký výber a my za barom ochotu a flexibilitu dodávateľa. Želáme veľa úspechov a vrelo odporúčame aj ostatným!
  Vlčie sirupy + Regal burgre = ❤
  Regal Burger
  Tím Regal Burger BB
 • S Vlčími sirupmi sme veľmi spokojní. Spolupracujeme už druhý rok a už od prvého stretnutia musím vyzdvihnúť skvelý prístup, príjemnú a ústretovú komunikáciu a hlavne kvalitu a pestrosť produktu.
  Lukáš Kvietok
  HeadBarista/Barmanager - kníhkaviarní Martinus - FOXFORD
 • Jedným z poznávacích znakov našich podnikov Bukowski a Baudelaire bar sú miešané shoty. Veľmi nás potešilo, keď sme do mnohých z nich mohli začať pridávať Vlčie sirupy. Zaujala nás na jednej strane ich výborná chuť, vyrovnaná kvalita, sezónne aktualizovaná ponuka a tiež sme radi, že hosťom ponúkame ručne vyrábané sirupy z produktov z krásneho a čistého prostredia severovýchodného Slovenska. Naši barmani sa vždy tešia na nové príchute, s ktorými môžu kreatívne experimentovať.
  Michal a Martin Kružlikovci
  Majitelia uspešných konceptov Bukowski a Baudelaire BAR
 • V spoločnosti Sladučké ovocie sme veľmi radi že sme do nášho portfólia mohli zaradiť sirupy spoločnosti "Vlčie sirupy" nakoľko korešpondujeme s ich filozofiou regionálnej produkcie a zároveň si naši zákazníci chute domácich sirupov veľmi obľúbili.
  Výroba sa nachádza v krásnych Poloninách, osobne som mal možnosť ju navštíviť a presvedčiť sa o vysokej profesionalite a kvalite výroby.
  Dalibor Cvopa
  Majiteľ E-shopu Sladučké Ovocie

Povedali o nás

"Vlčie sirupy som spoznal vďaka Mirovi Telehaničovi. Zapáčil sa mi príbeh 2 kamarátov, ktorí začali podnikať a Miro ma presvedčil o ich kvalite - slovom aj chuťou. Má dokonalý cit pre rovnováhu (balans) chutí a pre mňa je tak zárukou vyladeného produktu. Jeho barmanské pozadie dalo sirupom predpoklad ich používania na prípravu miešaných drinkov, cocktailov a limonád s veľkým dôrazom na výslednú chuť."

Karol Domisch

manažér rozvoja trhu @ Pernod Ricard Slovakia,
ktorý zanietene podporuje a aktívne prispieva
k formovaniu slovenskej barovej scény od roku 2005
S Vlčími sirupmi sme veľmi spokojní. Spolupracujeme už druhý rok a už od prvého stretnutia musím vyzdvihnúť skvelý prístup, príjemnú a ústretovú komunikáciu a hlavne kvalitu a pestrosť produktu.

Lukáš Kvietok

HeadBarista/Barmanager - kníhkaviarní Martinus - FOXFORD
"Vlčie sirupy sú pre mňa znakom poctivej a úprimnej práce s rešpektom k prírode. Oceňujem stály progres a zanietenie jeho tvorcov pri ich výrobe."

Robert Šajtlava

Odborný riaditeľ časopisu Bar Magazine / Barová osobnosť roka 2019
"V našom bare podporujeme lokálnych producentov o to radšej keď vieme že Vlčie sirupy dosahujú kvalitu ktorá je porovnateľná so svetovou úrovňou a pri tom zo Slovenska. Chuťový profil, kombinácie, lokálnosť a samotná myšlienka tvorcov značky je pre nás garancia top kvality ktorú sa snažíme prinášať aj našim hosťom."

Peter Marcina

Barmanager Mirrors Bar/Carlton Bratislava - Najlepší hotelový bar centrálnej Európy za rok 2019
Viac recenzií
"Dobrý deň.
Spolupracujeme a používame MMMM - vlčie sirupy od otvorenia nášho podniku. Sú veľmi kvalitné, chutné a konštantné. Veľký výber chutí a chuťových kombinácií. Oceňujeme, že si veľkú časť ingrediencií pestujú alebo podporujú lokálnych pestovateľov a farmárov. Vrelo odporúčam."

SexiDog Restaurant & Bar Bratislava

Tím
"Nie je ľahké nájsť dobrých a spoľahlivých dodávateľov, ktorí sa nesnažia len predať svoj produkt, ale sa aj snažia nadviazať dobrý obchodný vzťah a načúvať odberateľov. No ak sa spojí kvalitný produkt, dobrá komunikácia s ľuďmi na druhej strane a primeraná cena, tak nielen, že vznikne dobrý obchodný vzťah, ale aj určitý srdečný predaj koncovému zákazníkovi.. Mmmm - Vlčie sirupy poznám a nielen celková rôznorodá kvalitná chuť týchto sirupov ma oslovila, ale aj veľmi dobrá pracovná komunikácia s majiteľmi.. zo skúsenosti aj mimo Sky musím povedať že spolupráca a kvalita mmmm - Vlčích sirupov si získala moju priazeň a nielen v práci ich používame, ale nájdu sa aj doma.. veľká spokojnosť"

Dominik Čierny

Manager, SkyBar and Restaurant Bratislava
Od kedy máme v ponuke Vlčie sirupy, stúpol nám predaj limonád o 20% a je skvelé, že vďaka sezónnym špeciálom ich môžeme predávať celoročne v osviežujúcej limči aj v horúcej limonáde. Naši zákazníci oceňujú plnú chuť veľký výber a my za barom ochotu a flexibilitu dodávateľa. Želáme veľa úspechov a vrelo odporúčame aj ostatným!
Vlčie sirupy + Regal burgre = ❤

Regal Burger

Tím Regal Burger BB
V spoločnosti Sladučké ovocie sme veľmi radi že sme do nášho portfólia mohli zaradiť sirupy spoločnosti "Vlčie sirupy" nakoľko korešpondujeme s ich filozofiou regionálnej produkcie a zároveň si naši zákazníci chute domácich sirupov veľmi obľúbili.Výroba sa nachádza v krásnych Poloninách, osobne som mal možnosť ju navštíviť a presvedčiť sa o vysokej profesionalite a kvalite výroby.

Dalibor Cvopa

Majiteľ E-shopu Sladučké Ovocie
"Vlčie sirupy všetkých príchutí sú top produkty .. za nás ako OLD FASHIONED najlepšie remeselné sirupy, ktoré radi využívame v našich drinkoch v našich menu... máme hneď niekoľko favoritov no všeobecne si proste všetky top :) Super chutné kombinácie použitých surovín. Pre nás najobľúbenejšie sú: Jahoda máte kokos, Uhorka kafír a samozrejme Baza - citrón. Odporúčam všetkým :) super vyladené, všetky ingrediencie sú cítiť a tvoria perfektný celok. Výborné do cocktailov alebo do ďalších prepmixov, shrubov, či len tak s vodičkou či sódičkou :) "

Filip Rebroš

BarManager Baru Roka 2018 - OLD FASHIONED BAR Bratislava
"Vlčie sirupy používam nielen v práci do limonád a cocktailov, ale aj doma keď si robím ľadový čaj. Páči sa mi prepojenie zaujímavých chutí ktoré si niekedy neviem predstaviť spolu až kým neochutnám. Za mňa a Urban house v ktorom s nimi pracujem, ďakujem že môžme využívať lokálne sirupy v takej kvalite."

Marek Kosorin

Barmanager Urban House Bratislava
Jedným z poznávacích znakov našich podnikov Bukowski a Baudelaire bar sú miešané shoty. Veľmi nás potešilo, keď sme do mnohých z nich mohli začať pridávať Vlčie sirupy. Zaujala nás na jednej strane ich výborná chuť, vyrovnaná kvalita, sezónne aktualizovaná ponuka a tiež sme radi, že hosťom ponúkame ručne vyrábané sirupy z produktov z krásneho a čistého prostredia severovýchodného Slovenska. Naši barmani sa vždy tešia na nové príchute, s ktorými môžu kreatívne experimentovať.

Michal a Martin Kružlikovci

Majitelia uspešných konceptov Bukowski a Baudelaire BAR

Limonády a drinky

Galéria

KONTAKT

+421 902 597 287

info@vlciesirupy.sk

FelixRem s. r. o.
308 067 67 Ulič

Kontakt - Jedinecny servis

Plody  našej práce

Na šťavnatú
 spoluprácu 

Kontakt
Distribútor:
FelixRem s. r. o.
308 067 67 Ulič

IČO: 52711064
DIČ: 2121140131
IČ DPH: SK2121140131

Výrobca:
HANY ULIČ s. r. o.
308 067 67 Ulič
© 2020 FelixRem s.r.o.
Made by LEAX.SK
envelopephone-handsetmap-markerbubblechevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram